Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dane kontaktowe znajdziesz w stopce, na dole strony.

 

Dla osób indywidualnych na bieżąco będziemy uzupełniać listę punktów, w których można kupić nasze świece z wosku rzepakowego.

 

Firmy i sklepy chcące z nami nawiązać współpracę zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub email.

Kontakt

Kandelo - świece dla każdego

Jesteśmy gotowi współpracować z firmami, które chciałyby podarować wyjątkowy, niepowtarzalny prezent swoim pracownikom albo w szczególny sposób wyróżnić swoich klientów.

 

Oferujemy nasze własne świece ale jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie stworzenia wyjątkowego wzoru będącego wizytówką państwa firmy.

Dla Firm

Większość świec dostępnych w sklepach to świece parafinowe. Parafina jako produkt uboczny przetwarzania ropy naftowej, podczas spalania wydziela w swoich oparach związki toksyczne. Jest to wyczuwalne w specyficznej woni palenia tych świec.


Naturalne woski roślinne są po prostu zdrowe. Nasze świece zawierają tylko wosk rzepakowy i bawełniany knot. Wosk rzepakowy charakteryzuje się czystością swojej kremowej barwy oraz neutralnym zapachem podczas spalania. Używane przez nas bawełniane knoty nie zawierają substancji chemicznych, papieru czy ołowiu. Połączenie wosku rzepakowego z czystym knotem daje piękny płomień bez dymu.
Dbajmy o czystość powietrza w naszych domach!
Spędzajmy czas w atmosferze przyjaznej dla naszego zdrowia!

100% wosk rzepakowy

Pełnia blasku świec pojawia się wraz upływającym czasem palenia. Projektując modele świec poszukiwaliśmy wyjątkowych kształtów, takich które sprawią, że przeistoczą się one w piękny lampion.

 

Płomień ukryty za woskowymi ściankami przebija się przez nie światłem o przyjemnej, żółto-pomarańczowej barwie, rysując detale każdego ze wzorów. Nasze świece wypełnią każdy pokój swoim ciepłym blaskiem.

Efekt lampionu - świece o dwóch twarzach

Wosk rzepakowy jest niezwykłą materią, której nie chcieliśmy zamykać w żadnym naczyniu. Dlatego stworzyliśmy świece wolnostojące, które zachwycają delikatnością swojej faktury i koloru.

 

Nasze świece mają niepowtarzalne formy i wzory ponieważ ich modele są efektem ręcznego rzeźbienia w drewnie. Dbamy o ich wyjątkowość, począwszy od projektowania i pracy nad modelami, przygotowywania i odlewania form, poprzez zalewanie ich woskiem, aż po indywidualne zapakowanie każdej sztuki.

KANDELO to efekt ręcznej pracy

Kandelo świeca Bonsai z wosku rzepakowego

Dbamy o twoją wygodę.

Opakowanie każdej świecy KANDELO zawiera korkową podkładkę. Ten naturalny materiał z dębu korkowego jest doskonałym izolatorem temperatury. Dlatego możesz być spokojny o podłoże na którym pali się świeca. Nawet w ostatniej fazie , gdy płomień jest blisko spodu świecy, korek ochroni delikatną powierzchnię twoich mebli.


Pamiętaj jednak aby nie zapalać świecy w pobliżu łatwopalnych materiałów lub przedmiotów!

- Bonsai Small

- Bonsai Big

- Yoga Small

- Yoga Big

- Mount & Fjord

- Origami

- Mandala

Świece z naszej pracowni

- Lotos tea lights

Więcej informacji ...

Bestseller! - Yoga Light

Więcej informacji ...

Z radością poszerzamy naszą ofertę o kolejny lampion z wosku rzepakowego OM Light Idea lampionów, dających więcej niż odczucie ciepła malutkiego płomienia, przyświecała nam podczas ostatnich szlifów nad kolejnym elementem naszej oferty. Delikatne lampiony, w połączeniu z naszymi tealight'ami, natychmiast po zapaleniu, pozwalają się cieszyć wyjątkowością wzorów. Lampiony mogą być używane wielokrotnie. Zależnie od nastroju czy sytuacji od razu możesz cieszyć się wybranym przez siebie wzorem. 

NOWOŚĆ !  lampion OM LIGHT

Created by

METIO

Jesionowa 9

62-090 Rokietnica

Poland

 

 

Contact:

tel: +48 602 531 232

email: office@kandelo.eu

© 2017 METIO